Czym jest Alfascreen?

Dla Państwa wygody publikujujemy regularnie nagrania pokazujące jak skutecznie korzystać z systemu Alfascreen, w ten sposób każdy użytkownik zostanie prawdziwym fachowcem analityki internetowej.

Zarejestruj się za DARMO

Ustalenie i śledzenie celów swojej strony!

Z tego nagrania dowiesz się:
– jakie cele może posiadać Twoja witryna,
– co i dlaczego warto śledzić na Twojej witrynie,
– jak skonfigurować cele w systemie Alfascreen.

Kilkoma kliknięcia skonfiguruj cele na swojej witrynie, czy jest to formularza kontaktowy, zakup produktu czy zapis do newslettera. Weryfikuj najlepsze źródła konwertujące cele na Twojej witrynie.

Zarejestruj się za DARMO

Heat mapy, mapy ciepła klikalności użytkowników!

Sprawdzaj użyteczność swojej strony.
Click heat map pokazuje wizualny obraz obszarów strony najbardziej oraz najmniej klikanych, znając to możesz wykorzystać te informacje do lepszego projektowania i zorganizowania swojej witryny.
Za pomocą “click heatmap” można zweryfikować rozłożenie kliknięć i odpowiednio zoptymalizować nawigację w menu, zwiększać widoczność buttonów, elementów prowadzących do rejestracji itp.

Zarejestruj się za DARMO

Krótkie wprowadzenie do Modułu SEO!

W jaki sposób zoptymalizować stronę pod wyszukiwarki? Dzięki modułowi SEO Alfascreen w prosty i szybki sposób zweryfikujesz najważniejsze elementy projektu aby osiągnąć jak najwyższe pozycje w wyszukiwarkach.

Zarejestruj się za DARMO

Krótkie wprowadzenie do Statystyk!

Analityka internetowa: wprowadzenie do Modułu Statystyki: Odwiedziny, Lista podstron, System, Mapa lokalizacji, Źródła odwiedzin. Szczegółowe dane ruchu na witrynie.

Zarejestruj się za DARMO